Václav Mikulášek - zápasník MMA

Václav Mikulášek
• Narodil se 13. dubna 1988 v Ostravě.
• Vyrůstal v nedalekém Bohumíně.
• Prvním bojovým sportem bylo v dětství karate, ale dlouho u něj nevydržel. Poté přešel na box a kickbox.
• MMA se věnuje od 25 let, k prvnímu zápasu nastoupil v roce 2014.
• Bilance 7-6 není nic moc, jenže z posledních šesti zápasů pětkrát vyhrál.
• Jeho přezdívka je »Baba Jaga« a říká si tak, protože prý není fešák a jeho máma má rusko-polské předky.

Při přípravě na svůj zápas používal doplňky stravy, vyráběné společnosti ZDRAVÁ TRÁVA s.r.o.
KLOUBNÍ VÝŽIVA s CBD a VITAMÍN C s CBD


Jedná se však o zápasníka, který umí jako chlap přiznat svou chybu, přiznat, že soupeř je lepší a který je svůj a je fér. Nemá rád, když si někdo na něco hraje.
"To, jaký jsem, nehodlám měnit. Jak jsem se choval, ke svému soupeři, mě vůbec neštve. To, co říká teď, je jen o tom, že mě chce ponížit. Nechápu nebo vlastně chápu, že ho pořád štvu. Já na tomhle určitě brečet nebudu. To je život. Vyhraješ nebo prohraješ. Pořád dělám, co mě baví. To, že mi někdo nefandí, hejtuje mě anebo mě nemá rád, nemůžou být všichni dokonalí. Já přeci jen rád udělám ostudu, protože jinak bych to nebyl já. Chtěl bych vidět, jak jste všichni bez chyb a dokonalí, že si dovolujete hejtovat jen proto, že to dělá většina. To však nevadí, protože mi to už místy přijde i vtipné, jak mě hejtují lidi, kteří mi před týdnem psali, jak mě mají rádi a fandí mi. Já se naučil nové věci a zaplatil za to vše. Jeho roky jsem nemohl dohnat. Jak říká můj trenér, výhra potěší, prohra naučí.
Jdu dál. Děkuji všem za vše a vidíme se v novém roce. Vždy s úsměvem.”


Vašku, i my všichni ze společnosti ZDRAVÁ TRÁVA s.r.o. ti přejeme mnoho dalších úspěchů, doufáme, že i nadále zachováš přízeň pro naše doplňky stravy, které ti budou pomáhat v regeneraci, zásobovat tě energií a klidem.
KLOUBNÍ VÝŽIVA s CBD a VITAMÍN C s CBD ti i nadále bude pomáhat v tréninkových dávkách a dalších vítězstvích.


S použitím https://www.expres.cz/, https://www.mmashorties.cz/index.php/2020/12/07/vasek-mikulasek-uzavrel-kapitolu-jmenem-vemola/ redakčně upraveno.