Podporujeme Zero Waste

Naším cílem je, že chceme šířit osvětu o nulové spotřebě tzv. Zero waste. 

 

CO JE ZERO WASTE?

Zero Waste je přístup k životu, který usiluje o minimalizaci vzniku odpadu. Nenechte se odradit nulou v názvu. Ta je spíše symbolickým a motivačním ideálem k redukci naší ekologické stopy v co největší možné míře – a ta může být pro každého jiná. 

Zero Waste je ojedinělý návod, jak svůj život přetvořit v jednodušší, radostnější a zodpovědnější bytí.

My chceme v naší společnosti být inspiraci a motivaci k osobní změně a firemní kultury.

Chceme mít uvědomělé zaměstnance se znalostmi, jak redukovat odpad.

Chtěli bychom motivovat nejenom zaměstnance ale i všechny naše odběratele, dodavatele, spolupracovníky jak začít nebo rozvíjet environmentální přístupy ve firmě ale i v osobním životě, doma, na dovolené a podobně.

 

Naše produkty jsou baleny do hezkých výrazných obalů a skutečně u nich obal tvoří velkou část ceny. Toto chceme změnit a nabízíme našim zákazníkům i naše originální řešení a to tím, že jim nabízíme doplňky stravy v recyklovatelných obalech tkzv. Doypack sáček se ZIP uzávěrem. Sáček je neprodyšný, poskytuje tak výbornou ochranu proti světlu, kyslíku a vlhkosti. Uzavíratelné sáčky jsou bezpečné pro potraviny, dále pak  kávu, čaj, koření, ořechy, doplňky stravy, raw produkty, krmivo, léčivo, tekutiny, bez zápachu a chuti, nad zip uzávěrem svařitelné a velmi stabilní díky oválnému dnu a dále znovu uzavíratelný díky ZIP zajištění.

Zisk z našich obchodů, který není příliš velký, jde zpět do rozvoje naší společnosti, chceme dále lidem vysvětlovat, proč má smysl nakupovat bez obalu a proč je dobré předcházet vzniku obalů, což tímto naším zákazníkům činíme bez ztráty kvality výrobku, ale za nižší cenu, tak aby se stal dostupnějším pro všechny.